Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední letošní turnaj lze počítat i jako první v roce Jamese Bonda

19. 5. 2006

Soutěží partnerských dvojic, hranou střídavým způsobem four-ball (oba odpalují, druhou ranou hraje každý partnerův míček, třetí rána se hraje po výběru vhodnějšího míčku už klasickým střídáním), byla ukončena sezona. Utkání mezi Buchertovci (Vilo a Andrea) a Kryšpíny (JK a Jitka) skončilo remízou 49: 49. Po slavnostní obědovečeři začal padat sníh a do konce roku si už těžko kdo zahraje. Buchertovci měli dobrou karmu, Kryšpíni slušný bojler (jednou dosáhli paru). Soutěž byla provázena bouřlivě odskakujícími míči na zmrzlém povrchu, rozsáhlou likvidací týček a těžkým patováním, zejména se nepovedl žádný tajgrpičo.

Na závěr si oba týmy vyměnily své greenfee karty

Prezident VB navrhuje, aby turnaj byl započítáván jako první do nové sezony s novým systémem bodování. Ten hodlá projednat na výročním Hroším zasedání v první lednový pátek (viz Cestovní mapa). Prezident JK se rozhodne, až co bude pro něj výhodnější

Hezký nový rok 007

Komentáře

Humorem proti golfu

(co je sušný bojler? - 03. 01. 2007 16:06)

Jen do nich, a to se říká, že o nepřítomných jen dobře. Nechci se vytahovat, ale to co vy jste odehráli svými ježíškovskými drivery, na to mi po vánočním tréninku a zlepšení švihu stačí stará sedmička. A patování? Ale chlapci, ty vaše náhodné trefy si můžete pojmenovat, jak chcete. Systém a pravidelnost tím nenahradíte.


na co Kryšpín opravdu zapomněl

(sušný bojler jk - 29. 12. 2006 21:09)

Opravdu jsem zapomněl, že vyklouznuté tajgrpiče se jmenují také tajgrpiče. Dosud jsem myslel, že jsou to tajgrkurvapiče. Jsem rád, že i ve svém požehnaném věku docházím k novým a novým poznáním ;+)


Na co pan Kryšpín zapomněl

(Morální vítěz Buchert - 28. 12. 2006 20:08)

Na Konopiště se odehrálo báječné odpoledne, ale JK nepostřehl, že Morální Buchert Vítěz měl vlastně 4 x tagrpíče, ale dělily jej pouhé centimetry. Také nepostřehl, že na jamce číslo 6 v druhém kole (už bez manželek) se hrálo o nejdelší odpal, takzvanou cenu Romana Žambocha. Škoda, že se Roman osobně nemohl zúčastnit, protože by rozhodně nevyhrál :-)